Logitech K620

2.3 (3 anmeldelser)
Logitech K620
Bedste pris
Stabil pris
447kr
699 krSPAR 36%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech K620 er et kablet tastatur med USB-C-forbindelse og nordisk layout (dansk/norsk/svensk/finsk). Tastaturet har lavprofilerede saksetaster, som sikrer en stille og responsiv tasteoplevelse. Det fulde layout inkluderer numerisk tastatur og programmerbare genvejstaster, hvilket gør det velegnet til professionelle arbejdsmiljøer, hvor komfort og effektivitet er i fokus.

Logitech K620 koster lige nu 447 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 536 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 447 kr (30. juni 2026) og 536 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 447 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech K620 For Business Nordisk Tastatur
447 kr
Total: 447 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech Signature Slim Wired K620 for Business Tastatur Dansk/Norsk/Svensk/Finsk
455 kr
+ 39 kr fragt
Total: 494 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech K620 Signature Slim Ledningsført Nordisk
536 kr
Total: 536 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech K620 For Business Nordisk Tastatur
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
K620 Wired Business Keyboard, Graphite
592 kr
+ fri fragt
Total: 592 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech Signature Slim Wired K620 til erhverv
699 kr
Total: 699 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer tilbehør