Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard

4.5 (15 anmeldelser)
Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard
Bedste pris
Stabil pris
269kr
419 krSPAR 36%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard er det ideelle valg til både din PC og smart TV. Med en bekvem indbygget touchpad og en trådløs rækkevidde på op til 10 meter, kan du navigere nemt og effektivt fra sofaen. Tastaturet har en lang batterilevetid på op til 18 måneder, hvilket sikrer uafbrudt brug.

Logitech K400 Plus Wireless Touch Keyboard koster lige nu 269 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 279 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 269 kr (22. april 2026) og 279 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 269 kr hos Av-Cables DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech K400 Plus Trådløst tastatur med touchpad
269 kr
Total: 269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech K400 Plus Ergonomic Wireless Touch Tastatur Nordisk
279 kr
+ 39 kr fragt
Total: 318 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Nordisk
280 kr
Total: 280 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech K400 Plus (Dark Grey)
285 kr
Total: 285 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech K400 wireless keyboard black
328 kr
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Logitech K400 Wireless Touch Keyboard Plus
332 kr
+ 49 kr fragt
Total: 381 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Touch K400 Plus Trådløs Nordisk
336 kr
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Touch K400 Plus Trådløs Nordisk
336 kr
Total: 336 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech Wireless Touch Keyboard K400 Plus Tastatur Trådløs Nordisk
389 kr
+ 39 kr fragt
Total: 428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech K400 Plus Trådløs Tastatur Med Touchpad Nordisk Layout
400 kr
+ 40 kr fragt
Total: 440 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
K400 Plus Wireless Touch Keyboard, Dark
419 kr
+ fri fragt
Total: 419 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Inputenheder
funktioner: Med touchpad
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Windows
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ, Spansk
tilslutning: Trådløs