Logitech HD Pro Webcam C922

4.7 (9 anmeldelser)

Logitech HD Pro Webcam C922 giver dig skarp video i op til 1080p ved 30 fps og 720p ved 60 fps, ideelt til streaming på platforme som Twitch og YouTube. Med indbyggede mikrofoner og automatisk støjreduktion sikrer det krystalklar lyd, mens H.264 komprimering muliggør jævne overførsler og mindre filstørrelser.

Logitech HD Pro Webcam C922 koster lige nu 459 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 399 kr (14. juli 2026) og 495 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech HD Pro Webcam C922 Webcam
459 kr
Total: 459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech C922 HD Pro Stream Webcam
470 kr
+ 39 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech HD Pro Webcam C922 Webcam
589 kr
+ fri fragt
Total: 589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech C922 Pro HD Stream Webcam
595 kr
Total: 595 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Webcam Logitech Full HD 960-001088 med stativ
619 kr
+ 79 kr fragt
Total: 698 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech C922 Pro Usb Webcam Med Tripod Fuld Hd
640 kr
+ 40 kr fragt
Total: 680 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech C922 Pro Stream Webcam
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C922 Hd Pro Stream
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech C922 Hd Pro Stream
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech C922 30FPS 1080P Professional Streaming Webcam
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
C922 Pro Stream Webcam, Black
980 kr
+ fri fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech HD Pro Webcam C922 Webkamera Fortrådet Webkamera
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Webcams
billedhastighed: 60 fps
forbindelse: Kablet
funktioner: Autofokus, Høj opløsning
kompatibilitet: Mac, Pc