Logitech G935

4.2 (2 anmeldelser)
Logitech G935
Bedste pris
Stabil pris
740kr
1.530 krSPAR 52%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev en ny dimension af gaming med Logitech G935, et trådløst headset designet til både casual og hardcore gamere. Med 7.1 surround sound og Pro-G 50 mm højtalerenheder får du krystalklar lyd og en dyb bas, der bringer spillet til live. Det komfortable design og den trådløse fleksibilitet sikrer timevis af spil med optimal bevægelsesfrihed.

Logitech G935 koster lige nu 740 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,3 % lavere end den højeste registrerede pris på 790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 740 kr (21. juli 2026) og 790 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 740 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G935 LIGHTSYNC
740 kr
+ 39 kr fragt
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Høretelefoner Sort Blå
756 kr
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Gaming Headset G935 7,1 kanaler full storlek
855 kr
Total: 855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Logitech Gaming Headset G935 Trådløs Headset Sort Blå
888 kr
+ 49 kr fragt
Total: 937 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G935 Wireless 7.1 Surround
1.289 kr
+ fri fragt
Total: 1.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Gaming Headset G935 Sort
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Gaming Headset G935 Sort
1.311 kr
Total: 1.311 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G935 Trådløs 7.1 Over-ear Gaming Headset Med Lightsync Belysning
1.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 2 m
ørepudemateriale: Kunstlæder