Logitech G923

4.6 (5 anmeldelser)

Logitech G923 er designet til at levere en realistisk racerkøreroplevelse. Med TRUEFORCE-teknologi får du avanceret feedback, der reagerer på spillets fysik for at give en dybdegående fornemmelse af vejens underlag og køretøjets dynamik. Det er perfekt til e-sport eller intens, realistisk gaming derhjemme.

Logitech G923 koster lige nu 1.955 kr. En stigning på 5,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.849 kr (16. april 2026) og 1.955 kr (25. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.955 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals Xbox One | Series S&X & PC
1.955 kr
+ fri fragt
Total: 1.955 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals Xbox One Series S&X & PC Wired Steering wheel & Pedal set
2.485 kr
Total: 2.485 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Microsoft Xbox One
2.589 kr
+ fri fragt
Total: 2.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G923 Trueforce Xbox/pc Sort
2.811 kr
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G923 Trueforce Xbox/pc Sort
2.811 kr
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel
2.828 kr
Total: 2.828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G923 Driving Force Racing XBX/XBS/XB1
3.099 kr
Total: 3.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G923 TRUEFORCE Racing Wheel
3.310 kr
+ fri fragt
Total: 3.310 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Rat Og Pedaler Til Xbox One Og Pc Trueforce G923
3.380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Videospilsoftware
farve: Black, Red
forbindelse: Kablet
funktioner: Med feedback
kompatibilitet: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S