Logitech G923

4.6 (5 anmeldelser)

Logitech G923 rat og pedalsæt giver en autentisk racingoplevelse til både PC og PlayStation. Med TRUEFORCE-teknologi føles hver bevægelse realistisk, hvilket bringer dig tættere på banen end nogensinde før. Det robuste design sikrer holdbarhed og pålidelighed i hver race.

Logitech G923 koster lige nu 1.938 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.849 kr (22. maj 2026) og 2.028 kr (19. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.938 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 4
1.938 kr
Total: 1.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G923 Driving Force Racing PS4/PS5/PC
2.300 kr
Total: 2.300 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G923 TRUEFORCE Racing Wheel & Pedals PS5/PS4 & PC
2.463 kr
+ fri fragt
Total: 2.463 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G923 Rat og pedalsæt PC Sony PlayStation 4
2.629 kr
+ fri fragt
Total: 2.629 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G923-racerratt og pedaler til PS5, PS4 og PC – USB
2.879 kr
Total: 2.879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G923 TRUEFORCE Racing Wheel
3.310 kr
+ fri fragt
Total: 3.310 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G923 Trueforce Rat Og Pedaler Til Ps5, Ps4 Og Pc
3.380 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.420 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black, Red
forbindelse: Kablet
funktioner: Med feedback
kompatibilitet: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X / S