Logitech G920 Driving Force

4.5 (6 anmeldelser)
Logitech G920 Driving Force
Bedste pris
Stabil pris
1.487kr
3.051 krSPAR 51%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Forbedr din gamingoplevelse med Logitech G920 Driving Force Racing Wheel, der giver realistisk rat- og pedalfeedback på din Xbox One eller PC. Sammen med Astro A10 Headset får du en fordybende lyd, så du kan høre hvert et skud eller hvert sving. Den ideelle kombination for alle, der elsker intens racing og fordybende lyd.

Logitech G920 Driving Force koster lige nu 1.487 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.487 kr (01. april 2026) og 1.487 kr (01. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.487 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G920 Driving Force + Astro A10 Headset Bundle Xbox One/PC
1.487 kr
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G920 Xbox Rat Og Pedaler Inkl. Astro A10 Headset
1.680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel inkl. Astro A10 Gaming Headset Bundle
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G920 + Astro A10 Bundle Wired Microsoft Xbox One
2.030 kr
+ fri fragt
Total: 2.030 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G920 Driving Force + Astro A10 Headset Bundle Xbox One/PC
2.599 kr
+ fri fragt
Total: 2.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G920 Driving Force Racing Wheel White
3.051 kr
+ fri fragt
Total: 3.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere