Logitech G920 Driving Force

4.5 (5 anmeldelser)
Logitech G920 Driving Force
Bedste pris
Stabil pris
1.569kr
3.051 krSPAR 49%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G920 Driving Force rat og pedalsæt giver en realistisk racerkørsel på både Xbox One og PC. Med to motoriserede force feedback-systemer oplever du troværdig kørepræcision, mens det ergonomiske design sikrer komfort under lange spilsessioner. Perfekt til bilspilentusiaster, der søger en autentisk køreoplevelse hjemme.

Logitech G920 Driving Force koster lige nu 1.569 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.703 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.569 kr (07. juli 2026) og 1.703 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.569 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G920 Driving Force Wired Steering wheel & Pedal set Microsoft Xbox One
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G920 Driving Force Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
1.644 kr
Total: 1.644 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G 920 Driving Force Rat til Xbox og PC
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G920 Driving Force Rat og pedalsæt Microsoft Xbox One
2.369 kr
+ fri fragt
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G920 Driving Force Racing Wheel
2.443 kr
Total: 2.443 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G920 Driving Force Sort
2.586 kr
Total: 2.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G920 Driving Force Sort
2.586 kr
Total: 2.586 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G920 Driving Force Racing
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Rat Og Pedaler G920 Driving Force
2.850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G920 Driving Force Racing Wheel
3.051 kr
+ fri fragt
Total: 3.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere
farve: Black, White
forbindelse: Kablet
funktioner: Med feedback
kompatibilitet: Mac, PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X / S