Logitech G915 X Lightspeed TKL

4.6 (419 anmeldelser)
Logitech G915 X Lightspeed TKL
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.757 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G915 X Lightspeed TKL er et kompakt og stilfuldt trådløst gaming tastatur designet til krævende gamere. Med mekaniske taster og LIGHTSYNC RGB-teknologi får du en hurtig og præcis spiloplevelse. Tilslut nemt via både USB og Bluetooth, og nyd friheden uden kabler.

Logitech G915 X Lightspeed TKL koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.324 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (22. maj 2026) og 1.324 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Tactile 80 %
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur
1.432 kr
Total: 1.432 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED TKL WirelessGaming KB Tactile White Nordic
1.757 kr
+ fri fragt
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs