Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL

4.6 (433 anmeldelser)

Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL er et trådløst gaming-tastatur med tactile taster og low-profile design. Nyd hurtig respons med LIGHTSPEED teknologi og vælg mellem 16,8 millioner RGB farver for en personlig oplevelse. Produktet er kompakt uden numpad og passer perfekt til enhver gaming-opsætning.

Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL koster lige nu 1.264 kr. En stigning på 15,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.099 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (22. maj 2026) og 1.318 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.264 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Tactile 80 %
1.264 kr
+ fri fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G915 X Lightspeed TKL Trådløst Gamingtastatur
1.318 kr
Total: 1.318 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Gaming Tastatur
1.338 kr
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.650 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED TKL WirelessGaming KB Tactile Black Nordic
1.757 kr
+ fri fragt
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Gaming Tastatur
1.839 kr
+ fri fragt
Total: 1.839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs