Logitech G915 X Lightspeed TKL

4.4 (340 anmeldelser)
Logitech G915 X Lightspeed TKL
Bedste pris
Stabil pris
1.099kr
1.757 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Oplev enestående hastighed og præcision med Logitech G915 X TKL. Dette kompakte gaming tastatur kombinerer trådløs frihed med LIGHTSPEED teknologi og RGB-belysning for en fordybende spiloplevelse. Det slanke design og genopladelige batteri sikrer, at du kan spille uafbrudt uden at gå på kompromis med ydeevne.

Logitech G915 X Lightspeed TKL koster lige nu 1.099 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 23,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.437 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.099 kr (22. maj 2026) og 1.437 kr (04. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.099 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X LIGHTSPEED TKL Linear 80 %
1.099 kr
+ fri fragt
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Linear Kablet Og Trådløs Logitech Gl Linear Nordisk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tkl Linear Kablet Og Trådløs Logitech Gl Linear Nordisk
1.699 kr
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED TKL Wireless Gaming KB Linear Black Nordic
1.757 kr
+ fri fragt
Total: 1.757 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer