Logitech G915 X Lightspeed

4.6 (419 anmeldelser)

Oplev præcision og hastighed med Logitech G915 X Lightspeed tastatur. Dette slanke gamingtastatur byder på en taktil, lavprofil oplevelse med LIGHTSYNC RGB, trådløs teknologi og problemfri tilslutningsmuligheder. Perfekt til seriøse gamere, der ønsker både stil og ydeevne.

Logitech G915 X Lightspeed koster lige nu 1.529 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.412 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.412 kr (25. juni 2026) og 1.529 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.529 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
1.529 kr
Total: 1.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X LIGHTSPEED Tactile 100%
1.573 kr
+ fri fragt
Total: 1.573 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Lightspeed Tactile Kablet Og Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.874 kr
Total: 1.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Lightspeed Low-profile Wireless Gaming Keyboard
2.000 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED Wireless Gaming KB Tactile, Black
2.016 kr
+ fri fragt
Total: 2.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
2.089 kr
+ fri fragt
Total: 2.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.6%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs