Logitech G915 X Lightspeed

4.6 (407 anmeldelser)

Logitech G915 X Lightspeed er et trådløst gaming tastatur med mekaniske low-profile taster, der sikrer hurtig respons og præcision. Med LIGHTSPEED teknologi kan du nyde en stabil og hurtig forbindelse, mens det slanke design passer ind i ethvert gaming-setup. RGB belysning og lang batteritid gør det til et ideelt valg for gamere.

Logitech G915 X Lightspeed koster lige nu 1.573 kr. En stigning på 11,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.417 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.417 kr (02. juni 2026) og 1.573 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.573 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X LIGHTSPEED Tactile 100%
1.573 kr
+ fri fragt
Total: 1.573 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G915 X Lightspeed Trådløst Gamingtastatur
1.899 kr
Total: 1.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Lightspeed Low-profile Wireless Gaming Keyboard
1.930 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.970 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED Wireless Gaming KB Tactile, White
2.016 kr
+ fri fragt
Total: 2.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G915 X Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Kablet
2.079 kr
+ fri fragt
Total: 2.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.5%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: AZERTY, QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs