Logitech G915 X

Logitech G915 X er et mekanisk gaming tastatur, der kombinerer præcision, ydeevne og komfort. Med GL Tactile switches og RGB-belysning skaber det en immersiv spiloplevelse. Det slanke og ultratynde design giver et professionelt udtryk, der er perfekt til intense gaming-sessions.

Logitech G915 X koster lige nu 1.499 kr. En stigning på 31,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.142 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.142 kr (25. april 2026) og 1.499 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.499 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Tactile Ledningsført Logitech Gl Tactile Nordisk
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 X Tactile Ledningsført Logitech Gl Tactile Nordisk
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G915 X Gamingtastatur
1.499 kr
Total: 1.499 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 X Wired Tactile Gaming Tastatur
1.506 kr
+ fri fragt
Total: 1.506 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G915 X LIGHTSPEED Wired Gaming KB Tactile, Black Nordic
1.584 kr
+ fri fragt
Total: 1.584 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 X Low-profle Wired Gaming Keyboard
1.630 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.670 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G915 X Wired Tactile Tastatur Mekanisk RGB Kabling Nordisk
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Tastatur Logitech G915 X Wired • Mekanisk • RGB • GL Tactile Fuldt layout & USB-C
1.799 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.848 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 21.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer