Logitech G915 TKL LIGHTSPEED

4.6 (2 anmeldelser)

Logitech G915 TKL LIGHTSPEED er et kompakt gaming tastatur uden numpad, der kombinerer trådløs frihed med responsiv mekanisk feedback. RGB-belysningen med 16,8 millioner farver og programmerbare taster giver dig en skræddersyet oplevelse, mens LIGHTSPEED og Bluetooth tilslutning sikrer minimal lag.

Logitech G915 TKL LIGHTSPEED koster lige nu 1.717 kr. En stigning på 1,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.690 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.690 kr (16. april 2026) og 1.717 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.717 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G915 TKL Tenkeyless lineær nordisk
1.717 kr
Total: 1.717 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Wireless GL Linear Gaming Tastatur Uden Numpad
1.773 kr
+ fri fragt
Total: 1.773 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 Tkl Lightspeed Trådløs Rgb Gamer Tastatur Sort
1.800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G915 TKL Tenkeyless LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Nordisk
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Chrome OS, Mac, Windows, iOS
sprog/layout: QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs