Logitech G915 TKL

Bedste pris
Stabil pris
1.191kr
2.349 krSPAR 49%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G915 TKL er et kompakt, trådløst mekanisk gaming tastatur designet til seriøse gamere. Udstyret med RGB-belysning og GL Tactile taster, sikrer det en præcis og hurtig respons. Med LIGHTSPEED-teknologi får du problemfri tilslutning, mens det slanke design sparer plads på dit skrivebord.

Logitech G915 TKL koster lige nu 1.191 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.191 kr (17. april 2026) og 1.191 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.191 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G915 TKL Tenkeyless LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Nordisk
1.191 kr
Total: 1.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G915 TKL Tenkeyless LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Nordisk
1.419 kr
+ fri fragt
Total: 1.419 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G915 TKLTENKEYL.LIGHTSP.WRLSRG
1.459 kr
Total: 1.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Tastatur Logitech G915 TKL • Trådløs • RGB • GL Tactile Kompakt & Mekanisk
1.499 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.548 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 Lightspeed Tkl Tactile Gaming Tastatur Sort
1.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Wireless GL Tactile Gaming Tastatur Uden Numpad
1.685 kr
+ fri fragt
Total: 1.685 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 Tkl Tenkeyless Lightspeed Rgb Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.999 kr
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Logitech G915 TKL LIGHTSPEED Trådløs Tastatur
2.349 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.398 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer