Logitech G915 Lightspeed

4.4 (1 anmeldelse)
Logitech G915 Lightspeed
Bedste pris
Stabil pris
1.466kr
2.160 krSPAR 32%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G915 Lightspeed er et elegant, trådløst gaming tastatur, der kombinerer avanceret mekanisk teknologi med GL Tactile switches. Med sin ultra-tynde profil, LIGHTSYNC RGB og dedikerede medieknapper, får du en fuldkommen kontrol og enestående præcision. Tastaturet understøtter flere tilslutningsmuligheder, hvilket gør det ideelt til gamere, der ikke vil gå på kompromis med ydeevne.

Logitech G915 Lightspeed koster lige nu 1.466 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.466 kr (16. april 2026) og 1.466 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.466 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless GL Tactile ND Gaming Tastatur
1.466 kr
+ fri fragt
Total: 1.466 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G915 LIGHTSPEED Wireless RGB Mechanical Gaming Keyboard GL Tactile Tastatur Mekanisk RGB/16,8 millioner farver Tråd
1.739 kr
+ fri fragt
Total: 1.739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 Lightspeed Rgb Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G915 Lightspeed Rgb Trådløs Logitech Gl Tactile Nordisk
1.811 kr
Total: 1.811 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G915 Trådlöst mekaniskt gamingtangentbord
1.982 kr
Total: 1.982 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G915 Lightspeed Tkl Trådløs Gaming Tastatur Nordisk
2.160 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Android, Mac, Windows
sprog/layout: AZERTY, QWERTY
tilslutning: Bluetooth, Trådløs