Logitech G840 XL

Logitech G840 XL er en stor gaming musemåtte designet til at give dig maksimal kontrol og præcision. Med sine 90x40 cm passer den perfekt til både mus og tastatur. Stofoverfladen sikrer en jævn bevægelse, mens gummiunderlaget holder måtten stabil under intense gaming-sessioner.

Logitech G840 XL koster lige nu 219 kr. En stigning på 4,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 209 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 209 kr (17. april 2026) og 252 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 219 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G840 XL Cloth Gaming Musemåtte
219 kr
Total: 219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G840 Musemåtte
235 kr
Total: 235 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G840 XL Gaming Mousepad
239 kr
+ 39 kr fragt
Total: 278 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G840 XL musemåtte i stof til gaming
254 kr
Total: 254 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G840 Musemåtte
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G840 Xl
324 kr
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G840 Xl
324 kr
Total: 324 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Musemåtte Logitech G G840 XL • 90x40 cm • Stof & Gummi
329 kr
+ 49 kr fragt
Total: 378 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G840 Gaming Musemåtte Xl 40x90 Cm
350 kr
+ 40 kr fragt
Total: 390 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G840 XL Cloth Gaming Mouse Pad
376 kr
+ fri fragt
Total: 376 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G840 musemåtte XL skridsikker, sort
539 kr
+ 69 kr fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Musemåtter