Logitech G735

4.3 (659 anmeldelser)

Oplev gaming på et nyt niveau med Logitech G735. Dette trådløse headset er designet til komfort og ydeevne med 40 mm drivere og aftagelig mikrofon. Med en rækkevidde på op til 20 meter og justerbar lydkvalitet er det perfekt til alle gamere.

Logitech G735 koster lige nu 1.179 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.097 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.097 kr (08. juli 2026) og 1.179 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.179 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G735 Wireless Headset Aurora collection
1.179 kr
+ fri fragt
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G735 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.210 kr
Total: 1.210 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G735 Trådløst Gaming Headset
1.275 kr
Total: 1.275 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G735 Wireless Gaming Headset, Off White
1.412 kr
+ fri fragt
Total: 1.412 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G735 Trådløs Høretelefoner Hvid
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G735 Wireless Gaming Headset, Off White
1.530 kr
Total: 1.530 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G735 Trådløs Gaming Headset Hvid
1.810 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.850 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
anbefalet brug: Bærbar elektronik, Computere
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Over-ear, Støjeliminerende, Til gaming
mikrofonmonteringstype: Aftagelig