Logitech G733 LIGHTSPEED

4.6 (6 anmeldelser)

Oplev avanceret spiloplevelse med Logitech G733 LIGHTSPEED, et trådløst gaming headset designet til optimal komfort og lydkvalitet. Med LIGHTSYNC RGB-belysning, Blue VO!CE mikrofonteknologi og 40 mm PRO-G-lyddrivere giver dette headset en fordybende lydoplevelse. Den lette konstruktion og lange batterilevetid gør det muligt at spille i timevis uden afbrydelser.

Logitech G733 LIGHTSPEED koster lige nu 798 kr. En stigning på 1,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 784 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 784 kr (30. juni 2026) og 882 kr (23. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G733 LIGHTSPEED Blue
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G733 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
878 kr
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset, Blue
958 kr
+ fri fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G733 LIGHTSPEED-headset BLÅ 2,4GHZ
1.132 kr
Total: 1.132 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Blå
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Blå
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G733 Lightspeed Rgb Gaming Headset Blå
1.340 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.380 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med mikrofon, Med ørepuder, Over-ear, Støjeliminerende, Surroundsound, Til gaming
hovedtelefonkoptype: Lukket