Logitech G733 LIGHTSPEED

4.6 (6 anmeldelser)

Logitech G733 LIGHTSPEED er et trådløst gaming headset, der kombinerer komfort og avanceret lydteknologi. Med LIGHTSYNC RGB-lys og Blue VO!CE mikrofonteknologi får du en personlig og krystalklar gamingoplevelse. Det lette design og den lange batterilevetid gør det ideelt til maratonspilsessioner.

Logitech G733 LIGHTSPEED koster lige nu 688 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 673 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 673 kr (16. april 2026) og 688 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 688 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
688 kr
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G733 LIGHTSPEED White
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Hvid
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G733 Lightspeed trådløst gaming-headset Hvid
909 kr
+ 79 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G733 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Hvid
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G733 Lightspeed Trådlöst RGB-Headset
1.195 kr
Total: 1.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Hvid
1.244 kr
Total: 1.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset