Logitech G733 LIGHTSPEED

4.6 (6 anmeldelser)

Logitech G733 LIGHTSPEED headset kombinerer trådløs frihed med imponerende lydkvalitet. Oplev letvægtskomfort og tilpas din stil med RGB-lys. Med op til 29 timers batterilevetid kan du spille uafbrudt i timevis.

Logitech G733 LIGHTSPEED koster lige nu 681 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 661 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 661 kr (05. maj 2026) og 691 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 681 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Sort
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G733 LIGHTSPEED Black
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset Trådløs Høretelefoner Sort
879 kr
+ fri fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset, Black
1.023 kr
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G733 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Stereo Sort
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G733 Lightspeed Wireless Rgb Gaming Headset Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G733 Lightspeed Rgb Gaming Headset Sort
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G733 LIGHTSPEED Wireless RGB Gaming Headset, Black
1.403 kr
+ fri fragt
Total: 1.403 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Gaming headset Logitech G733 Lightspeed sort, trådløst
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med genopladeligt batteri, Med integreret mikrofon, Med mikrofon, Med ørepuder, Over-ear, Støjeliminerende, Surroundsound, Til gaming
hovedtelefonkoptype: Lukket