Logitech G715

4.8 (624 anmeldelser)
Logitech G715
Bedste pris
Stabil pris
1.399kr
2.425 krSPAR 42%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G715 er et kompakt, trådløst mekanisk tastatur, der giver præcis taktil feedback med GX Brown switches. Det tilbyder sømløs forbindelse via både 2,4 GHz RF og Bluetooth, hvilket gør det ideelt til både gaming og kontorbrug. Med tilpasselig RGB-belysning og lang batterilevetid er det en perfekt kombination af funktionalitet og stil.

Logitech G715 koster lige nu 1.399 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.399 kr (07. april 2026) og 1.399 kr (07. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.399 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G715 GX Brown ND
1.399 kr
+ fri fragt
Total: 1.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G715 Tkl Tactile Trådløs Logitech Gx Brown Nordisk
1.711 kr
Total: 1.711 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G715 Tastatur Mekanisk LIGHTSYNC Trådløs Nordisk
1.729 kr
+ fri fragt
Total: 1.729 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G715 Tkl Tactile Trådløs Logitech Gx Brown Nordisk
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G715 Trådløst gamingtastatur nordisk layout
2.425 kr
Total: 2.425 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer