Logitech G705

4.7 (784 anmeldelser)
Logitech G705
Bedste pris
Stabil pris
539kr
889 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech G705 er en trådløs gamingmus fra Aurora-kollektionen, designet med en præcis 8200 dpi optisk sensor for nøjagtig sporing under hurtige spil. Musen har seks programmerbare knapper, så du kan tilpasse makroer og genveje til dit workflow. Den lette, afrundede form er velegnet til mindre hænder og reducerer belastning ved lange sessioner. Tilslutning sker via både RF og Bluetooth, så du nemt kan skifte mellem enheder.

Logitech G705 koster lige nu 539 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 10,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (25. juli 2026) og 600 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 539 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G705 Wireless mouse Aurora collection Gaming Mus
539 kr
+ 39 kr fragt
Total: 578 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G705 Trådløs Gamingmus
604 kr
Total: 604 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G705 Wireless Gaming Mouse, Off White
721 kr
+ fri fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G705 Rf Trådløs + Bluetooth Mus
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G705 Trådløs gaming-mus Off White
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs