Logitech G535 LIGHTSPEED

4.4 (1 anmeldelse)
Logitech G535 LIGHTSPEED
Bedste pris
Stabil pris
599kr
1.329 krSPAR 55%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Oplev optimal frihed med Logitech G535 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset. Med en let vægt på 236g og op til 33 timers batterilevetid er det perfekt til lange spilsessioner. Discord-certificeringen sikrer krystalklare samtaler, mens USB A LIGHTSPEED adapteren giver hurtig forbindelse til både PC og Playstation.

Logitech G535 LIGHTSPEED koster lige nu 599 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 9,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 660 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 599 kr (07. juli 2026) og 660 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless Headset
599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 638 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G535 LIGHTSPEED Trådløs Gaming Headset Sort Lilla
639 kr
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G535 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
769 kr
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G535 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black
833 kr
+ fri fragt
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G 535 Lightspeed Trådløst gamingheadset
899 kr
Total: 899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G535 Lightspeed Gaming Headset Trådløs
950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black
950 kr
Total: 950 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G535 Headset Wireless
1.329 kr
+ fri fragt
Total: 1.329 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
funktioner: Headset, Med genopladeligt batteri, Med mikrofon, Med touchbetjening, Over-ear, Til gaming
hovedtelefonernes driverteknologi: Dynamisk
hovedtelefonernes impedans: 32 ohm