Logitech G522 Lightspeed

4.5 (186 anmeldelser)

Logitech G522 Lightspeed er et trådløst gaming-headset i fuld størrelse, der kan tilsluttes via Bluetooth, USB 2.0 eller trådløs modtager. Headsettet er sort og designet til pc-gaming, hvor det giver en krystalklar lydoplevelse og komfort under længere spilsessioner. Det stilrene design gør det velegnet til både gaming og videokonferencer.

Logitech G522 Lightspeed koster lige nu 833 kr. En stigning på 4,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 801 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 801 kr (11. maj 2026) og 1.002 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 833 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G522 Lightspeed Trådløs Headset Sort
833 kr
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G522 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset Sort
882 kr
+ 39 kr fragt
Total: 921 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G522 Lightspeed Trådløs Headset Sort
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G522 Lightspeed Trådløst Gaming Headset
1.104 kr
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G522 Lightspeed trådløst gaming-headset
1.208 kr
Total: 1.208 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G522 Lightspeed Trådløst Gaming Headset
1.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
LOGITECH G522 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black
1.426 kr
+ fri fragt
Total: 1.426 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Elektronik