Logitech G515 Lightspeed TKL

4.7 (512 anmeldelser)

Logitech G515 Lightspeed TKL er et trådløst gaming-tastatur med mekaniske GL-kontakter, der leverer hastighed og præcision. Det kompakte TKL-design gør det ideelt til gamere, der ønsker mere plads på skrivebordet. Med op til 36 timers batterilevetid og LIGHTSYNC RGB kan du tilpasse tastaturet til enhver spillestil.

Logitech G515 Lightspeed TKL koster lige nu 817 kr. En stigning på 20,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (22. maj 2026) og 840 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 817 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Tactile Gaming Tastatur
817 kr
+ 39 kr fragt
Total: 856 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G G515 Lightspeed Gaming Keyboard
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G515 Lightspeed Tkl Logitech Tactile Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G515 Lightspeed Tkl Logitech Tactile Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G515 LIGHTSPEED TKL Tactile, Black
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G515 Lightspeed Tkl
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.4%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer