Logitech G515 Lightspeed TKL

4.7 (512 anmeldelser)

Logitech G515 Lightspeed TKL er et kompakt gaming tastatur med ultra-tyndt design og mekaniske GL-kontakter. Det tilbyder tilpasningsdygtig RGB-belysning og trådløs ydeevne med op til 36 timers batterilevetid, hvilket gør det ideelt til intense spilsessioner.

Logitech G515 Lightspeed TKL koster lige nu 858 kr. En stigning på 26,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 679 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 679 kr (22. maj 2026) og 858 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 858 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G515 LIGHTSPEED TKL Linear Gaming Tastatur
858 kr
+ 39 kr fragt
Total: 897 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G G515 Lightspeed Gaming Keyboard
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G515 Lightspeed Tkl Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G515 Lightspeed Tkl Logitech Linear Nordisk
1.099 kr
Total: 1.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G515 LIGHTSPEED TKL Linear, Black
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G515 Lightspeed Tkl
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.0%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer