Logitech G502 X Plus

4.7 (2 anmeldelser)
Logitech G502 X Plus
Bedste pris
Stabil pris
880kr
1.499 krSPAR 41%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech G502 X Plus er den ideelle trådløse gaming mus til den krævende spiller. Udstyret med en præcis HERO 25K optisk sensor og 13 programmerbare knapper, giver den optimal kontrol og ydeevne. Den RGB-baggrundsbelyste mus med LIGHTSPEED-teknologi sikrer hurtig respons og præcis styring, perfekt til intense gaming-sessioner.

Logitech G502 X Plus koster lige nu 880 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 940 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 880 kr (30. juni 2026) og 940 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 880 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G502 X Plus Wireless Gaming Mus Optisk
880 kr
+ 39 kr fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G502 X Plus Gaming Mus
934 kr
Total: 934 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G502 X PLUS Optisk Trådløs Hvid
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Plus Rf Trådløst Mus
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Plus Rf Trådløst Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G502 X Plus Wireless Gaming Mouse, White/Premium
1.270 kr
Total: 1.270 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G502 X Plus Trådløs Gaming Mus Hvid
1.370 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.410 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G502 X Plus Wireless Gaming Mouse, White/Premium
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G502 X Plus trådløs gamingmus Hvid
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Gaming, Programmerbar
følsomhed: 25.600 dpi