Logitech G502 X PLUS

Logitech G502 X PLUS er designet til gamere, der kræver præcision og fleksibilitet. Udstyret med en HERO 25K optisk sensor og LIGHTFORCE-knapper, leverer den op til 25.600 DPI. Dens ergonomiske design og trådløse LIGHTSPEED-teknologi sikrer en komfortabel og lynhurtig spiloplevelse, selv under lange spilsessioner.

Logitech G502 X PLUS koster lige nu 779 kr. En stigning på 6,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 729 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 729 kr (22. maj 2026) og 786 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G502 X PLUS Optisk Trådløs Sort
779 kr
Total: 779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G502 X Plus Wireless Gaming Mus Optisk
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Mus Logitech G502 X PLUS • Trådløs & USB • 25600 DPI RGB, LIGHTFORCE og høj præcision
959 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G502 X PLUS Optisk Trådløs Sort
979 kr
+ fri fragt
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G502 X Plus Wireless Gaming Mouse, Black/Premium
1.090 kr
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G502 X Plus Rgb Gaming Mus Sort
1.100 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.140 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Plus Rf Trådløst Mus
1.149 kr
Total: 1.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Plus Rf Trådløst Mus
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G502 X Plus Gaming Mus
1.299 kr
Total: 1.299 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G502 X Plus Wireless Gaming Mouse, Black/Premium
1.325 kr
+ fri fragt
Total: 1.325 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G502 X Plus trådløs gaming-mus sort RGB
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs