Logitech G502 X Lightspeed

4.6 (2 anmeldelser)
Logitech G502 X Lightspeed
Bedste pris
Faldet 1.5%
700kr
1.317 krSPAR 47%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech G502 X Lightspeed er en avanceret trådløs gamingmus designet til intens gaming. Med en præcis HERO 25K-sensor og 13 programmerbare knapper leverer den nøjagtighed og tilpasning. Musens lette konstruktion og ergonomiske design sikrer komfort under lange spilsessioner, mens LIGHTSPEED-teknologien giver en hurtig trådløs forbindelse.

Logitech G502 X Lightspeed koster lige nu 700 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 790 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 700 kr (25. juli 2026) og 790 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 700 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G502 X LIGHTSPEED Wireless Gaming Mus Optisk
700 kr
+ 39 kr fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G 502 X Lightspeed Trådløs gamingmus Hvid
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Lightspeed Rf Trådløst Mus
1.024 kr
Total: 1.024 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G502 X Lightspeed Gamingmus
1.049 kr
Total: 1.049 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G G502 X Lightspeed Rf Trådløst Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G502 X LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, White/Core
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G502 X Lightspeed Wireless Gaming Mouse White/core
1.190 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G502 X LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, White/Core
1.317 kr
+ fri fragt
Total: 1.317 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.5%

Specifikationer

Kategori: Mus og trackballs