Logitech G435 Lightspeed

Oplev friheden ved trådløs lyd med Logitech G435 Lightspeed. Dette letvægts gaming headset tilbyder en sømløs forbindelse med både LIGHTSPEED og Bluetooth, så du kan nyde en responsiv og fordybende oplevelse. Med et komfortabelt design og en fremragende lydkvalitet er det ideelt til lange gaming-sessioner.

Logitech G435 Lightspeed koster lige nu 369 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 346 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 346 kr (06. maj 2026) og 369 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 369 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Lightspeed G435 Trådløs Høretelefoner Sort
369 kr
Total: 369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G435 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset Sort
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G435 LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black
481 kr
Total: 481 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G435 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset, Black
549 kr
+ fri fragt
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G435 Lightspeed Trådløst Gaming Headset Sort
660 kr
+ 40 kr fragt
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G435 Headset Wireless
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 5.7%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset