Logitech G432

4.3 (2 anmeldelser)

Logitech G432 gamingheadset giver dig en medrivende lydoplevelse med 7.1 surround sound og store 50 mm enheder. Det kablede design sikrer stabil lydtilslutning, mens den flip-up mute-mikrofon gør det nemt at kommunikere med dine holdkammerater. Perfekt til både pc- og konsolspil.

Logitech G432 koster lige nu 350 kr. En stigning på 0,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 348 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 348 kr (08. maj 2026) og 366 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 350 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Gaming Headset G432 Kablet Høretelefoner Sort
350 kr
Total: 350 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G432 Surround Sound Wired Gaming Headset
358 kr
+ 39 kr fragt
Total: 397 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G432 Gaming Headset
399 kr
Total: 399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G432 gaming headset med mikrofon Sort/Blå
439 kr
+ 109 kr fragt
Total: 548 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G 432 Gaming headset med surroundlyd
449 kr
Total: 449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G432 7.1 Gaming Headset Sort Blå
460 kr
+ 40 kr fragt
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G432 Gaming Headset Leatherette, Black
493 kr
Total: 493 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Gaming Headset G432 Stereo Blå, Sort
636 kr
Total: 636 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G432 Headset Head-band Black,
659 kr
+ fri fragt
Total: 659 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Gaming Headset G432 Blå, Sort
686 kr
Total: 686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G432 Gaming Headset Leatherette, Black
808 kr
+ fri fragt
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.2%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Ledning
kabellængde: 2 m
ørepudemateriale: Kunstlæder