Logitech G413 SE

Logitech G413 SE er et bevist holdbart mekanisk gaming tastatur, ideelt til seriøse gamere. Med et sort og hvidt LED-bagbelyst design tilbyder det taktile mekaniske taster, PBT nøglehætter og et fuldt nordisk layout. Nyd præcisionen i hvert tastetryk og fordyb dig i din spiloplevelse.

Logitech G413 SE koster lige nu 448 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 437 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 437 kr (16. april 2026) og 480 kr (18. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 448 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G413 SE ND Gaming Tastatur
448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet Nordisk
523 kr
Total: 523 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G413 Se Mekanisk Gaming Tastatur Nordisk
550 kr
+ 40 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G413 SE mekanisk gamingtastatur sort
572 kr
Total: 572 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G413 SE Gaming Tastatur
599 kr
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Tastatur Logitech G413 SE • Mekanisk • Tactile • Hvid LED Fuldt layout og holdbart design
629 kr
+ 49 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G413 SE Tastatur Mekanisk Hvid Kablet Nordisk
669 kr
+ fri fragt
Total: 669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G413 SE Mechanical Gaming Keyboard, Black
721 kr
+ fri fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Computer tilbehør