Logitech G309

4.8 (188 anmeldelser)
Logitech G309
Bedste pris
Stabil pris
420kr
1.009 krSPAR 58%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G309 er en avanceret trådløs gaming mus, der sikrer præcision og hurtig respons med sin LIGHTSPEED teknologi. Den optiske sensor kan justeres mellem 100 og 25.600 dpi, hvilket giver dig fleksibilitet i spillet. Med en batterilevetid på op til 300 timer kan du fokusere på dit spil uden afbrydelser.

Logitech G309 koster lige nu 420 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 420 kr (16. april 2026) og 420 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 420 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G309 Optisk Trådløs Sort
420 kr
Total: 420 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G309 LIGHTSPEED Gaming Mus Optisk
428 kr
+ 39 kr fragt
Total: 467 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G G309 Lightspeed Gaming Mus
455 kr
Total: 455 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G309 Lightspeed Gaming Mouse
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G309 LIGHTSPEED, Black
721 kr
+ fri fragt
Total: 721 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G309 Optisk Trådløs Sort
829 kr
+ fri fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløs mus Logitech sort, højrehåndsform
1.009 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.078 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 6 knapper
farve: Black, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Bluetooth, Gaming, Programmerbar