Logitech G305

Logitech G305 er en trådløs gamingmus designet til gamere, der søger høj præcision og lang batteritid. Med sin 12000 DPI HERO-sensor og LIGHTSPEED teknologi leverer musen en stabil og hurtig forbindelse, perfekt til både intens gaming hjemme og på farten.

Logitech G305 koster lige nu 305 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 293 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 293 kr (16. april 2026) og 318 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 305 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G G305 Optisk Trådløs Sort
305 kr
Total: 305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Mus Logitech G305 • Trådløs • 12000 DPI HERO-sensor og ultralang batteritid
399 kr
+ 49 kr fragt
Total: 448 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Trådløs gaming-mus Logitech G305 sort
399 kr
+ 79 kr fragt
Total: 478 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G G305 Optisk Trådløs Sort
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G305 Gaming Rf Trådløst Mus
624 kr
Total: 624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G305 Gaming Rf Trådløst Mus
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.1%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs