Logitech G29 Driving Force

Bedste pris
Stabil pris
1.569kr
3.051 krSPAR 49%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G29 Driving Force giver en realistisk køreoplevelse til både PlayStation 3, PlayStation 4 og PC. Med præcise ratbevægelser og responsive pedaler, kan du fordybe dig i dine yndlings bilspil. Designet er ergonomisk med nem adgang til styreenheder, hvilket gør køreglæden endnu større.

Logitech G29 Driving Force koster lige nu 1.569 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.713 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.569 kr (07. juli 2026) og 1.713 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.569 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G29 Driving Force Racing Wheel Wired Steering wheel & Pedal set Sony PlayStation 4
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G29 Driving Force Rat og pedalsæt Sony PlayStation 3 Sony PlayStation 4
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G 29 Driving Force Rat til Playstation og PC
2.099 kr
Total: 2.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G29 Driving Force til PS3/PS4/PS5
2.234 kr
Total: 2.234 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G29 Driving Force
2.276 kr
+ fri fragt
Total: 2.276 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G29 Driving Force Rat Og Pedaler Til Ps3 / Ps4
2.620 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.660 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G29 Driving Force Racing PS4/PS5/PC
2.799 kr
Total: 2.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G29 Driving Force (PS5/PS4/PC)
3.051 kr
+ fri fragt
Total: 3.051 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Spilcontrollere