Logitech G Yeti GX

4.8 (541 anmeldelser)
Logitech G Yeti GX
Bedste pris
Stabil pris
817kr
1.599 krSPAR 49%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech G Yeti GX er en dynamisk RGB-gamingmikrofon, der sikrer enestående lydkvalitet med et superkardioidt optagemønster. Perfekt til streaming og gaming, tilbyder den LIGHTSYNC-teknologi for en unik visuel oplevelse. Med USB-C tilslutning er den let at integrere i din nuværende opsætning.

Logitech G Yeti GX koster lige nu 817 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,9 % lavere end den højeste registrerede pris på 938 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 817 kr (02. juli 2026) og 938 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 817 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G Yeti GX Hvid
817 kr
+ 39 kr fragt
Total: 856 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Yeti GX RGB (hvidt)
938 kr
Total: 938 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Yeti GX dynamisk RGB-gamingmikrofon med LIGHTSYNC, off-white
1.104 kr
Total: 1.104 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
Yeti GX Dynamic RGB Gaming Mic with LIGHTSYNC, Off-white
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G Yeti GX Mikrofon Kablet -55dBFS Hvid
1.239 kr
+ fri fragt
Total: 1.239 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech Yeti Gx Dynamic Rgb Gaming Mic With Lightsync, Off-white
1.310 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.350 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech USB-kabel 988-000576 2 m, hvid/sort
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mikrofoner
farve: Black, White
retningskarakteristik: Uni-karakteristik
signaltype: Digital
tilslutningstype: USB