Logitech G Saitek Heavy Equipment Side Panel

Logitech G Saitek Heavy Equipment Side Panel er et sidepanel til PC, der gør simulatoroplevelsen mere realistisk. Panelet har programmerbare knapper, så du kan tildele genveje til ofte brugte opgaver og opnå hurtigere arbejdsgange. De tre-aksede analoge og digitale kontroller giver præcis bevægelseskontrol. Med kablet USB 2.0-forbindelse får du lav latenstid og nem opsætning, og det kompakte design passer til de fleste skriveborde og farm-rigs. Kompatibelt med Windows.

Logitech G Saitek Heavy Equipment Side Panel koster lige nu 981 kr. En stigning på 3,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 951 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 951 kr (07. juli 2026) og 1.039 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 981 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G Saitek Heavy Equipment Side Panel Wired Controller PC
981 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.020 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Farm Sim Vehicle Side Panel
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Heavy Equipment Side Panel Sort
1.186 kr
Total: 1.186 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Saitek Farming Simulator Side Panel Til Pc
1.280 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.320 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Videospilkonsol tilbehør