Logitech G Pro X Wireless

Logitech G Pro X Wireless er et professionelt gaming headset designet til den dedikerede gamer. Med LIGHTSPEED trådløs teknologi og Blue VO!CE mikrofonfiltre leverer det krystalklar kommunikation og en fordybende lydoplevelse. De komfortable memoryskum ørepuder sikrer langvarig komfort under intense spilsessioner.

Logitech G Pro X Wireless koster lige nu 931 kr. En stigning på 9,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (22. maj 2026) og 966 kr (12. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 931 kr hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X Wireless LIGHTSPEED
931 kr
+ 39 kr fragt
Total: 970 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G Pro X Trådløs Høretelefoner Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech PRO X trådløst LIGHTSPEED-gamingheadset
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech PRO X LIGHTSPEED Trådløst Gaming Headset
1.090 kr
Total: 1.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G Pro X Trådløs Høretelefoner Sort
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Headset Logitech G Pro X Wireless • Over-Ear • LIGHTSPEED Pro-lyd og Blue VO!CE
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X Gaming Headset Trådløs
1.450 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Wireless Gaming Headset Black Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Wireless Gaming Headset Black Stereo Sort
1.524 kr
Total: 1.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PRO X Wireless LIGHTSPEED Gaming Headset, Black
2.007 kr
+ fri fragt
Total: 2.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset