Logitech G Pro X TKL

4.7 (648 anmeldelser)
Logitech G Pro X TKL
Bedste pris
Stabil pris
1.390kr
1.636 krSPAR 15%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G Pro X TKL er et kablet gamingtastatur designet til seriøse gamere. Med magnetiske analoge taster og LIGHTSYNC RGB belysning får du en præcis og tilpasset spiloplevelse. Det kompakte TKL-design frigør plads på dit skrivebord og sikrer ergonomisk komfort under intense spilsessioner.

Logitech G Pro X TKL koster lige nu 1.390 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.390 kr (15. april 2026) og 1.390 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.390 kr hos Komplett DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X TKL Rapid gamingtastatur (hvid)
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X TKL Logitech Magnetic Analog Linear
1.390 kr
+ fri fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X Tkl Rapid Tenkeyless Gaming Keyboard
1.590 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.630 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
PRO X TKL RAPID Wired Gaming Keyboard Linear, White Nordic
1.636 kr
+ fri fragt
Total: 1.636 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer