Logitech G Pro X TKL

4.7 (648 anmeldelser)

Logitech G Pro X TKL er et kompakt, ledningsført gamingtastatur designet til professionelle. Med magnetiske analoge taster og dynamisk RGB-belysning sikrer det præcision og stil. Det aftagelige USB-C kabel og PBT keycaps gør det både praktisk og holdbart i enhver intens gaming-session.

Logitech G Pro X TKL koster lige nu 1.361 kr. En stigning på 43,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 949 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 949 kr (22. maj 2026) og 1.390 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.361 kr hos Officely.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Officely.dk favicon
Officely.dk
PRO X TKL RAPID Wired Gaming Keyboard Linear, Black Nordic
1.361 kr
+ fri fragt
Total: 1.361 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X TKL Logitech Magnetic Analog Linear
1.390 kr
+ fri fragt
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X TKL Rapid gamingtastatur
1.449 kr
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X Tkl Rapid Tenkeyless Gaming Keyboard
1.530 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.570 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Tkl Rapid Ledningsført Nordisk
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Tkl Rapid Ledningsført Nordisk
1.686 kr
Total: 1.686 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Windows
sprog/layout: QWERTY, QWERTZ
tilslutning: Bluetooth, Trådløs