Logitech G Pro X Superlight

4.7 (6 anmeldelser)
Logitech G Pro X Superlight
Bedste pris
Stabil pris
663kr
1.459 krSPAR 55%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Logitech G Pro X Superlight er en ultralet trådløs gaming mus designet til professionelle gamere. Med en vægt under 63 gram og den avancerede HERO-sensor, giver musen præcis og hurtig kontrol. Den trådløse LIGHTSPEED-teknologi sikrer en stabil forbindelse, mens den genopladelige batterilevetid på op til 70 timer understøtter lange gaming-sessioner.

Logitech G Pro X Superlight koster lige nu 663 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 749 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 663 kr (17. april 2026) og 749 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 663 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse Optisk Trådløs Hvid
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X SUPERLIGHT Gaming Mus Optisk
749 kr
+ 39 kr fragt
Total: 788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech PRO X SUPERLIGHT trådløs gaming-mus, hvid
808 kr
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X Superlight Trådløs Gaming Mus Hvid
1.020 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.060 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Gaming Rf Trådløst Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Pro X Gaming Rf Trådløst Mus
1.061 kr
Total: 1.061 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech PRO X SUPERLIGHT Wireless Gaming Mouse Optisk Trådløs Hvid
1.279 kr
+ fri fragt
Total: 1.279 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech Pro X Superlight trådløs gaming-mus hvid, 25.600 dpi
1.459 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.528 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
antal knapper: 5 knapper
farve: Black, Red, White
forbindelse: Trådløs
funktioner: Gaming