Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

4.7 (4 anmeldelser)

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 er en ergonomisk gamingmus designet til højrehåndede spillere. Med sin optiske sensor og mulighed for både trådløs og kablet brug sikrer den præcise bevægelser og pålidelig performance. Perfekt til intense gaming-sessioner.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 koster lige nu 977 kr. En stigning på 15,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 849 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 849 kr (07. juli 2026) og 1.249 kr (14. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 977 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 DEX Gaming Mus Optisk
977 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 DEX Optisk Trådløs Kablet Sort
1.109 kr
Total: 1.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech Logi Pro X Superlight 2 Dex Rf Trådløst Mus
1.286 kr
Total: 1.286 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X Superlight 2 DEX trådløs gamingmus
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech Pro X Superlight 2 Dex
1.428 kr
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 DEX Optisk Trådløs Kablet Sort
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.1%

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs