Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2

4.9 (19 anmeldelser)

Oplev hastighed og præcision med Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2, designet til professionelle gamere. Denne ultralette mus vejer kun 60 gram og er udstyret med den avancerede HERO 2 sensor, der leverer op til 44000 DPI. Med trådløs LIGHTSPEED teknologi og en batterilevetid på op til 95 timer er du klar til intense gaming-sessioner uden afbrydelser.

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 koster lige nu 825 kr. En stigning på 18,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 699 kr (22. maj 2026) og 842 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 825 kr hos Dealicious Danmark.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Logitech G Pro X Superlight 2 Trådløs Gaming Mus Sort
825 kr
+ fri fragt
Total: 825 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Optisk Trådløs Sort
831 kr
Total: 831 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Trådløs Gamingmus
939 kr
Total: 939 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Gaming Mus Optisk
939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 978 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed trådløs gamingmus
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Gaming Mus Sort
1.030 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.070 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 Optisk Trådløs Sort
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Byens it favicon
Byens it
Gaming Mus Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 DEX • Trådløs/USB • 44000 DPI Ultralet & præcis
1.199 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 4 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Gaming Mouse, Black
1.412 kr
+ fri fragt
Total: 1.412 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro X Superlight 2 Rf Trådløst Mus
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro X Superlight 2 Rf Trådløst Mus
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Logitech G Pro X Superlight 2 trådløs gaming mus Sort
1.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs