Logitech G Pro X 60 Lightspeed Wireless

4.5 (196 anmeldelser)
Logitech G Pro X 60 Lightspeed Wireless
Bedste pris
Stabil pris
1.378kr
1.600 krSPAR 14%
hos Teknikproffset DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev præcision og frihed med Logitech G Pro X 60 Lightspeed trådløst gamingtastatur. Det kompakte design på 60% fylder mindre, mens RGB-belysning og optiske taster sikrer en skræddersyet og hurtig respons under intense spil-sessioner.

Logitech G Pro X 60 Lightspeed Wireless koster lige nu 1.378 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.378 kr (16. april 2026) og 1.378 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.378 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED trådløst gamingtastatur Nordisk
1.378 kr
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X 60 Lightspeed Linear trådløst gamingtastatur
1.449 kr
Total: 1.449 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X 60 LIGHTSPEED Gaming Tastatur Uden Numpad
1.499 kr
+ fri fragt
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X 60 Lightspeed Wireless Gaming Keyboard Nordic
1.600 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.640 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer