Logitech G Pro X

4.4 (5 anmeldelser)

Logitech G Pro X Gaming Headset er designet til seriøse gamere, der ønsker en klar og præcis lydoplevelse. Med 7.1 Surround Sound og aftagelig mikrofon kan du kommunikere klart med dine holdkammerater og fordybe dig fuldt ud i spillet. Komfortable ørepuder sikrer, at du kan spille i timevis uden ubehag.

Logitech G Pro X koster lige nu 563 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 539 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 539 kr (04. maj 2026) og 573 kr (06. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 563 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO X with BLUE VO!CE
563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 602 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G Pro X Kablet Høretelefoner Sort
573 kr
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro X 7.1 Over-ear Gaming Headset Med Usb Sort
690 kr
+ 40 kr fragt
Total: 730 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G Pro X Headset full storlek Sladd
700 kr
Total: 700 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G Pro X Kablet Høretelefoner Sort
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro X Gaming Headset
819 kr
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro X Sort
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro X Sort
911 kr
Total: 911 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Hovedtelefoner og headset
bluetooth-version: Bluetooth 2.0
forbindelse: Ledning
kabellængde: 2 m
ørepudemateriale: Kunstlæder