Logitech G PRO Wireless

4.7 (5 anmeldelser)
Logitech G PRO Wireless
Bedste pris
Stabil pris
774kr
1.699 krSPAR 54%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Logitech G PRO Wireless er din ultimative gaming mus til præcise bevægelser og lynhurtige reaktioner. Med en HERO optisk sensor, 7 programmerbare knapper og en 2.4 GHz trådløs forbindelse, er den skabt til både højre- og venstrehåndede spillere. Oplev den professionelle standard og ergonomiske design, der løfter din gaming til nye højder.

Logitech G PRO Wireless koster lige nu 774 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 774 kr (16. april 2026) og 774 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 774 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO Wireless Gaming Mouse Gaming Mus Optisk
774 kr
+ 39 kr fragt
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech Gaming Mouse G Pro Optisk Trådløs Sort
833 kr
Total: 833 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Officely.dk favicon
Officely.dk
G PRO Wireless Gaming Mouse, Black
874 kr
+ fri fragt
Total: 874 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro Lightspeed Trådløs Gaming Mus
1.150 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.190 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G Pro trådløs gamingmus med Lightspeed
1.271 kr
Total: 1.271 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G PRO Wireless Gaming
1.699 kr
+ fri fragt
Total: 1.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs
farve: Black, Black / Blue
forbindelse: Trådløs
funktioner: Gaming, Programmerbar, Til venstrehåndede
følsomhed: 16.000 dpi