Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard

4.6 (1 anmeldelse)

Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard er skræddersyet til professionelle gamere. Det kompakte TKL-design uden numpad sikrer mere plads til musen, mens GX Blue Clicky switches giver en taktil og præcis feedback. Med RGB-baggrundsbelysning kan du tilpasse din spiloplevelse med 16,8 millioner farver.

Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard koster lige nu 801 kr. En stigning på 13,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 709 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 709 kr (14. maj 2026) og 810 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 801 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Logitech G Pro Mechanical Gaming Tastatur Mekanisk RGB Kabling Pan Nordic
801 kr
Total: 801 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO Mechanical Gaming Keyboard ND Gaming Tastatur
808 kr
+ 39 kr fragt
Total: 847 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech G Pro Gaming Tastatur
899 kr
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard Ledningsført Logitech Gx Blue Nordisk
949 kr
Total: 949 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Logitech G PRO mekanisk gamingtastatur SORT USB
955 kr
Total: 955 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard Ledningsført Logitech Gx Blue Nordisk
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Logitech G Pro Trådløs Gamer Tastatur
1.080 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.120 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G Pro Mechanical Gaming Tastatur Mekanisk RGB Kabling Pan Nordic
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Tastaturer
funktioner: Baggrundsbelyst, Gaming, Mekanisk
kompatibilitet: Mac, Windows
sprog/layout: QWERTY
tilslutning: Kablet