Logitech G PRO 2

4.7 (306 anmeldelser)

Logitech G PRO 2 er en trådløs gamingmus skabt til præcision og hastighed. Udstyret med Hero 2-sensoren leverer den op til 32.000 DPI, hvilket sikrer en enestående spiloplevelse. Med op til 95 timers batterilevetid kan du nyde lange spilsessioner uden afbrydelser. Den kombinerer avanceret optisk sensor-teknologi med fleksibiliteten af både trådløs og kablet brug.

Logitech G PRO 2 koster lige nu 892 kr. En stigning på 11,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 799 kr (10. april 2026) og 933 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 892 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Logitech G PRO 2 LIGHTSPEED Gaming Mus Optisk
892 kr
+ 39 kr fragt
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Logitech G Pro 2 Trådløs gaming-mus til professionelle Hvid
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Logitech PRO 2 Lightspeed Trådløs Gamingmus
1.049 kr
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Logitech G PRO 2 Optisk Trådløs Kablet Hvid
1.269 kr
+ fri fragt
Total: 1.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Logitech
Kategori: Mus og trackballs